Moderní interiér naší miniškolky

Moderní interiér naší miniškolky

Jistě jste si všimli, jak jsou Vaše děti vnímavé vůči svému okolí, zajímá je naprosto vše kolem nich. Proto je třeba dbát nejen na bezpečné prostředí, v němž se Vaše dětičky pohybují. Bezpochyby je také velice důležitá jeho atraktivita, která by měla napomáhat tomu, aby se děti rozvíjely vhodně a všestranně.

 

Z vlastní zkušenosti víme, kolik času děti tráví hrou na podlaze, proto naše jazyková školka disponuje podlahovým vytápěním, díky kterému bude v místech, kde si děti hrají, příjemné teplo i v zimních měsících. Zároveň je tento typ vytápění velice vhodný zejména pro děti trpícími alergiemi.

 

Vybavení naší miniškolky podléhá všem normám - jak hygienickým tak i bezpečnostním. Současně je však interiér velice funkční a bude tak Vaše děti podporovat jak v rozvoji kreativního a logického myšlení, tak k motorickým dovednostem.

Velkým problémem mnoha zařízení pro děti je jistá přeplácanost. V naší školičce tedy nenajdete žádný robustní nábytek, ale pouze vzdušné prvky, v nichž jsou pro děti připraveny kreativní a didaktické předměty.

Nedílnou součástí třídy je relaxační koutek s knížkami a hračkami určenými k odpočinku našich dětí.

Nejmladším dětem je pak určen koutek pro miniSMOLÍČKY, který jim poskytuje potřebné zázemí. Toto prostředí je pro Vaše drobečky nejen bezpečné, ale i podnětné a na pohled líbivé.

 

Kreativní a moderní interiér naší školky je zásluhou Dipl.-Ing. Jana Proksy, který jako architekt působí zejména v Rakousku.

Více na http://www.janproksa.com/case.php?id=interior_of_kindergarten_in_breclav .

- fotogalerie

This demo requires Flash Player.