Náš tým

"Na začátku stála touha...touha dát synovi ten nejlepší start do života. Z této touhy se vyklubal sen...sen dopřát to stejné i mnoha dalším dětem. Dnes se tento sen stává skutečností... skutečností, která se jmenuje Jazyková školka SMOLÍČEK!"

Martina Kolmašová, jednatelka

Martina Kolmašová, jednatelka

Milí rodiče, přátelé, zájemci o naši školku, příznivci SMOLÍČKA,

protože tohle všechno vzniklo na můj popud, bylo by asi dobré, napsat o sobě pár slov.

Na začátku bylo přání dát synovi ten nejlepší start do života, který jsme s manželem viděli v dostatečné jazykové přípravě již od dětství. Mnoho školek dnes nabízí alespoň jednou týdně výuku některého z jazyků. My mu však chtěli dát „něco víc“, proto jsme hledali jazykovou školku, kde by přicházel do kontaktu s jazykem každý den. Velice nás zklamalo, že jsme nikde v okolí nenašli školku podle našich představ. Z přání dát syna do jazykové školky se stala touha poskytnout tento komfort i jiným dětem…

A tak se zrodil sen, sen otevřít vlastní jazykovou školku, kde bychom nejen našemu synovi, ale i mnoha dalším dětem, umožnili osvojit si angličtinu v době, kdy je pro ně učení nejjednodušší a naprosto přirozené. Uplynulo několik málo měsíců plných tvrdé práce a sen se stal skutečností.

Mým úkolem bude v této tvrdé práci pokračovat a vést k ní i zbytek našeho týmu. Sama budu zajišťovat chod školky po stránce provozní a budu se snažit ji co nejvíce zdokonalovat a dotvářet ji nejen ke spokojenosti Vaší, ale zejména našich dětiček. Proto také ocením Vaše připomínky a považuji za naprostou samozřejmost vyjít Vám vstříc, co nejvíce to bude možné.

Přeji si, aby Vašim dětem v Jazykové školce SMOLÍČEK nic nechybělo. Za sebe i celý náš tým Vám mohu slíbit, že proto uděláme maximum.

Doufám, že brzy sami poznáte a oceníte, že Vašim dětem dáváme „něco víc“. A pevně věřím, že nám za to budou jednou naše děti vděčné.

 

Těším se na Vás. Martina Kolmašová

Bc. Zuzana Hošková, lektorka

Bc. Zuzana Hošková, lektorka

Absolventka Pedagogické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Studium ruského a anglického jazyka.

Studiu anglického jazyka se aktivně věnuje od základní školy, kromě Základní státní jazykové zkoušky složila z anglického jazyka i maturitní zkoušku. Absolvovala také jazykové kurzy ve Velké Británii. Díky častým pobytům v zahraničí, dlouhodobějšího charakteru, ovládá plynně také hovorovou angličtinu. Zdokonalování se v jazyce se věnuje i nadále.

K dětem, jejich výchově a vzdělávání má obecně velmi pozitivní vztah a ty nejlepší předpoklady.

 

MOTTO:

"Cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova, ale jiný svět."

Jan Vrba

Bc. et Bc. Monika Štylárková, třídní učitelka

Bc. et Bc. Monika Štylárková, třídní učitelka

Absolventka Filozofické fakulty Masarykovy Univerzity, oboru Pedagogika a Filozofické fakulty Baťovy Univerzity, obor Předškolní pedagogika.

Považuje za důležité spojení práce a hobby. Proto již při výběru střední školy uvažovala o takovém studiu, které jí později umožní práci s dětmi. Svůj sen si splnila až po absolvování Obchodní akademie, a to přijetím na filozofickou fakultu. Aby mohla rozšířit své teoretické znalosti a spojit je s praxí, pokračovala na Baťově univerzitě studiem oboru Předškolní pedagogika, které úspěšně završila získáním dalšího titulu.

Stejně jako ostatní kolegyně absolvovala také akreditovaný kurz a stala se tak diplomovanou chůvou.

Díky všem získaným znalostem a také proto, že je již sama maminkou, věří, že může dětem poskytnout tu nejlepší přípravu na školní život.

Ida Nešporová, vychovatelka

Ida Nešporová, vychovatelka

Letitá praxe v hlídání dětí různých věkových skupin a pozitivní vztah k dětem ji přivedly až k nám do naší školky, kde zprvu začínala jako teta na hlídání.

Její zkušenosti s dětmi se již záhy velmi osvědčily a začala k nám docházet pravidelně. Vzhledem k její touze po dalším vzdělávání a profesním růstu se současně účastnila (a i nadále účastní) různých akreditovaných kurzů, aby si tak doplnila svou kvalifikaci. Díky svému zapálení pro věc se tak brzy stala plnohodnotnou členkou našeho týmu.

Dipl. Ing. Jan Proksa, architekt

Architekturu studoval na ČVUT v Praze (Bc.), posléze v rámci výměnného programu Socrates/Erasmus na University of Technology v Helsinkách. Své studium zakončil magisterským programem na TU Wien. V současné době působí ve Vídni a podílí se na urbanistickém projektu revitalizace Wien Mitte/Landstrasse (stanice metra, nádraží, obchodní centrum)

This demo requires Flash Player.