Aktuality

SMOLÍČKOVO BARBECUE

SMOLÍČKOVO BARBECUE

Ve druhé polovině měsíce srpna 2019 nás čeká již tradiční grilování na hřišti školky. Letos se na Vás těšíme v úterý 20. 8. 2019. Rozloučíme se nejen se SMOLÍČKY, kteří odchází do státních školek, ale i s paní učitelkou Monikou a přivítáme novou paní učitelku Kláru.

Zváni jsou všichni rodiče, přátelé SMOLÍČKA, naše stávající i bývalé dětičky, jejich kamarádi a sourozenci.

Těšíme se na Vás!!!

SANITÁRNÍ TÝDEN

Všem rodičům našich SMOLÍČKŮ připomínáme, že v týdnu od 26.8. do 30.8.2019 bude v miniškolce probíhat POVINNÝ SANITÁRNÍ TÝDEN, kdy bude provozovna pro všechny děti uzavřena.

Provoz bude obnoven 2.9.2019, kdy se na Vás budou těšit chůvy Ida, Zuzana, Iveta a Klára. 

 

Z jazykové školky se stává miniškolka

Z jazykové školky miniškolkou? Co to znamená pro Vaše děti?

 

Mnozí z Vás, kteří sledují dění na našich stránkách a zvažují, že by své ratolesti svěřili do naší péče, si jistě všimli změny názvu naší školičky. 

Nemusíte mít obavy, že by se děti přestaly učit angličtinu nebo že by snad mohly teď do školky chodit jen malé děti. Naše školička je i nadále otevřena dětem od dvou let až do započetí povinné školní docházky a je zachována i rozšířená výuka jazyků.

Z pohledu dětí tedy nedojde k žádným změnám, jen my se budeme muset naučit trochu jiným pravidlům ohledně administrativy...ale co bychom pro ty naše dšti neudělali, viďte? :)

This demo requires Flash Player.